Fundacja "My Kochamy Pabianice"

Dobro miasta jest naszym wspólnym celem

24/09/2019

Fundacja "My kochamy Pabianice" wesprze tegoroczny Finał Pucharu Świata w Mas-Wrestlingu

Pabianice zostały oficjalnym gospodarzem 3 etapu Finału Pucharu Świata w Mas-Wrestlingu, który rozegra się na Hali Powiatowej w dniach 14-18 listopada 2019. Reprezentanci 50 państw zjadą do naszego miasta, aby powalczyć o najwyższą nagrodę – Puchar Świata. Podczas imprezy w Hotelu Fabryka Wełny odbędzie się również Kongres Światowej Federacji Mas-Wrestlingu z udziałem najważniejszych przedstawicieli federacji krajowych.

Fundacja „My Kochamy Pabianice” postanowiła wesprzeć wydarzenie, przekazując pieniądze na jego organizację. Mamy nadzieję, że zawody będą dobrą wizytówką dla naszego miasta, a przyjeżdżający tu goście poznają urok i niepowtarzalny charakter Pabianic.

Powrót do listy

Zobacz także:

Wszystkie aktualności
Masz pytania?Napisz, zadzwoń — chętnie porozmawiamy

Serwis wykorzystuje pliki cookies w celu zagwarantowania pełnej funkcjonalności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.